POLITYKA PRYWATNOŚCI

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązują nowe przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (UE - 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) - RODO. Szanując Państwa prawo do prywatności oraz starając się zapewnić wysoki poziom świadczonych usług, podjęliśmy działania, mające na celu zabezpieczenie danych osobowych naszych Kontrahentów.

Administratorem Państwa danych jest firma Wist Pro Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000789083, NIP 9442264321, REGON 383504531.

Cel przetwarzania danych: Państwa dane osobowe przekazane administratorowi, przetwarzane będą w celu przesyłania bieżących ofert sprzedażowych i marketingowych, których operatorem jest Wist Pro Sp. z o.o. Korespondencja jest skierowana do stałych Klientów firmy, kooperantów zainteresowanych pogłębieniem współpracy i osób zainteresowanych otrzymywaniem newsletterów. Dane Osobowe przetwarzane są przez czas obowiązywania Państwa zgody.

Zgodę na przetwarzanie Danych Osobowych, mogą Państwo wycofać w dowolnym momencie poprzez e-mail na adres wist@wist-online.com, list tradycyjny na adres firmy podany na dole, lub za pomocą połączenia telefonicznego na numer +48 578 201 900.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Bezpieczeństwo: Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione. Nasza firma dołożyła wszelkich starań w zakresie zabezpieczeń danych, dlatego też mogą być Państwo spokojni o ich prywatność.

Adres:
Wist Pro Sp. Z o.o.

ul. 1 Maja 68
32-440 Sułkowice

 

Adres e-mail:

wist@wist-online.com

Numer telefonu Sprzedawcy:

+48 578 201 900