FIRMA PRODUKCYJNA WIST PRO

Firma Wist działa na rynku od 1991 roku. Od początku zależało nam na budowaniu marki dzięki dbałości o jak najwyższą jakość naszych wyrobów. W tym momencie możemy pochwalić się niemal 30-letnim doświadczeniem oraz zaufaniem wielu firm, które jest dla nas niezwykle cenne.

Zajmujemy się produkcją standów i regałów sklepowych dla polskich oraz zagranicznych firm.

Nasz zespół, składający się z doświadczonych specjalistów, chętnie podejmie się każdego wyzwania. Aby sprostać wymaganiom Klienta śledzimy obowiązujące trendy i wprowadzamy je do naszych realizacji. Posiadamy własny park maszynowy, w którym projektujemy, produkujemy i lakierujemy.

 

Oferta

 

Nasi specjaliści projektują i produkują różnego rodzaju systemy ekspozycyjne, takie jak m.in.:

  • Stojaki i ekspozytory reklamowe
  • Stojaki informacyjne
  • Ekspozycje sklepowe
  • Regały sklepowe i magazynowe
  • Meble i akcesoria metalowe

W naszym portfolio znajdują się najprostsze, jak i bardziej skomplikowane profesjonalne realizacje.

Bazowym materiałem jest metal, ale wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów, w naszych realizacjach wykorzystujemy również inne materiały, takie jak: tworzywa sztuczne, szkło czy drewno, które w połączeniu ze stalą tworzą projekty wyróżniające się pod względem praktycznym, jak i wizualnym. Dzięki temu są dostosowane do oczekiwań najbardziej wymagających Kontrahentów. Zbudowanie bogatej bazy Klientów, współpraca z nimi i odpowiadanie na ich zmieniające się potrzeby umożliwiły nam opracowanie wielu nowych rozwiązań, które do tej pory rozwijamy i udoskonalamy.

 

Doświadczenie

 

Doświadczanie, ambitne wyznaczanie celów oraz jakość obsługi pozwoliły nam pozyskać Partnerów, z którymi nawiązana wiele lat temu współpraca trwa do dziś.
Filarem naszych działań jest doświadczony w pracy ze stalą zespół, bez którego nie udałoby się osiągnąć takich sukcesów.
W celu usprawnienia procesów produkcji, bezustannie optymalizujemy i unowocześniamy nasze zaplecze maszynowe, co umożliwia nam szybkie realizowanie zamówień.
Nasz park maszynowy uzupełnia własna malarnia proszkowa, dzięki której stojaki i regały możemy wykonać w dowolnie wybranym kolorze z palety RAL.

 

Projektowanie

 

Zespół kreatywnych doradców chętnie stworzy wizualizację do przygotowywanego projektu. Umożliwia to zaprezentowanie finalnego wyglądu produktu, co pozwala jeszcze lepiej dopasować go do wymagań i zweryfikować wyobrażenia. Wszystkie realizacje konsultowane są na bieżąco z technologami, którzy pomagają dobierać najlepsze rozwiązania.

Opcjonalnie, na życzenie Klienta, wykonujemy również prototypowe sztuki produktów, na podstawie których możemy dopracować końcowy efekt z zadbaniem o każdy szczegół już na konkretnym, fizycznym przykładzie.

 

Produkcja na zamówienie

 

Naszą elastyczność i możliwości dostosowania się do Klienta obrazuje szeroki wachlarz branż, z którymi współpracujemy.
Oprócz standardowych produktów, jakie można znaleźć na naszej stronie, realizujemy również indywidualne projekty przesłane przez Kientów.
Po konsultacji z Klientem możemy zaproponować różne warianty naszych autorskich rozwiązań, a także zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie produkcji.W przypadku indywidualnych projektów oferujemy rzeczowe wsparcie na każdym etapie projektu oraz realizacji, by Klient miał świadomość, jak przebiega proces oraz miał na niego realny wpływ.

 

 

Zapraszamy do współpracy!