Wiaty i zadaszenia


Propozycja dla osób szukających w pełni spersonalizowanych wiat i zadaszeń. Rola klienta nie ogranicza się w tym przypadku do wyboru gotowych produktów, lecz do wspólnego ich zaprojektowania. Wiaty i zadaszenia możemy wykonać w każdej formie, w zależności od potrzeb.


Wszystkie konstrukcje stalowe projektujemy z wykorzystaniem nowoczesnego programu do wizualizacji, uwzględniając, że poszczególne elementy konstrukcyjne muszą być wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Wiaty stalowe wykonujemy zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i Klientów detalicznych.


Wiaty


Wiaty garażowe to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą ochronić samochód przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych, takich jak m.in. deszcz, śnieg, grad czy promieniowanie UV. Możemy wykonać różnego rodzaju zadaszenia – wolnostojące, przyścienne. Do wykonania szkieletu wiat wykorzystujemy profile zamknięte stalowe. Profile są ocynkowane, co sprawia, że są bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Materiał, jakiego używamy, zapewnia trwałość i stabilność konstrukcji. Dach oraz ściany możemy wykonać z różnego rodzaju tworzyw sztucznych lub dowolnie wybranych materiałów. Przygotowujemy również projekty wiat, które można wykorzystać jako przystanki, palarnie, zadaszenia nad stojakami na rowery oraz inne.

Zadaszenia


Zadaszenia to dobry pomysł dla osób, które chcą, by drzwi wejściowe zyskały na atrakcyjności. Oprócz tego jest to bardzo praktyczne rozwiązanie w celu ochrony drzwi przed warunkami atmosferycznymi. Możemy wykonać również projekty zadaszenia tarasu, balkonu, ogrodu oraz inne indywidualne zlecenia z w pełni spersonalizowanym projektem oraz autorskim wykonaniem.

Kupując wiaty i zadaszenia w przedsiębiorstwie produkcyjnym Wist PRO Sp. z o.o. otrzymują Państwo:


  • Fachową pomoc naszych specjalistów w przygotowaniu projektu
  • Możliwość dostosowania wymiarów konstrukcji do potrzeb klienta
  • Produkt najwyżej jakości
  • Dobre zagospodarowanie przestrzeni
  • Szeroki wachlarz zastosowań
  • - brak towarów w tej kategorii -