Balustrady i barierki


Balustrady


Oprócz tego, że balustrady pełnią oczywistą i istotną funkcję zabezpieczającą, są też bardzo często istotnym i widocznym elementem wystroju. Odpowiedni dobór balustrad potrafi dodać wnętrzu niepowtarzalny charakter, dlatego bardzo ważne jest, by dopasować je jak najlepiej.
Oferujemy solidne, stalowe balustrady wykonane z materiałów najwyższej jakości, nadające się zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Przygotujemy projekty dopasowane do oczekiwań Klientów oraz dopasowane do stylistyki i klimatu wnętrza oraz budynku.


Barierki


Barierki są też istotnym elementem magazynów i fabryk. Dzięki nim można utworzyć tymczasowe strefy na placach budowy, pomieszczeniach przemysłowych czy parkingach. Prosta, a zarazem solidna konstrukcja słupków pozwala na stworzenie bezpiecznych warunków w miejscach pracy czy przy chodnikach, zmniejsza ryzyko wypadków oraz znacznie wpływa na zachowanie bezpieczeństwa, zarówno osób trzecich, jak i samych pracowników.

Słupki wykonane są z rury stalowej, metal na życzenie będzie także ocynkowany, w związku z czym słupki znajdą zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Barierki dostosowujemy według potrzeb i preferencji, na dowolny wymiar. W celu lepszego oznaczenia i podniesienia walorów estetycznych, barierki malujemy na dowolny kolor z palety RAL.


Kupując balustrady i barierki w przedsiębiorstwie produkcyjnym Wist PRO Sp. z o.o. otrzymują Państwo:


  • Fachową pomoc naszych specjalistów w przygotowaniu projektu
  • Możliwość dostosowania wymiarów konstrukcji do potrzeb Klienta
  • Dopasowanie kolorów oraz wzorów do oczekiwań
  • Produkt najwyżej jakości wykonany z metalu
  • Balustrady ze względu na rodzaj wykonania i skomplikowania, wyceniane są zawsze na indywidualne zapytanie ofertowe klienta
  • - brak towarów w tej kategorii -